Home Forums What the heck? To 2020 κατέστρεψε όλες τις σχέσεις;

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • #215281
    MarialenaCMarialenaC
    Participant

    Εντάξει δεν ξέρω για εσάς αλλά αλήθεια, όποιος δεν είχε σχέση και ήλπιζε στο 2020… Γ Ε Λ Α Ω! Φάγαμε στα μούτρα την καραντίνα, διακοπές δεν πήγαμε και τώρα έχουμε και το όριο στην έξοδο μέχρι τις 12! Καμία ελπίδα για γκομενάκι φέτος… Να το πάρω απόφαση;

    #215284
    karolina_stylekarolina_style
    Participant

    Δυστυχώς φιλη μου καμία σωτηρία για φέτος.Το 2020 στο τελος θα μας κάνει γεροντοκόρες 😂Αλλά σκέψου θετικά ότι απόλαυσες την μοναξιά σου, έκανες ανούσιο φλερτ στα social για να βρεις το 2021 το σωστό το παιδί 😂Το καλό πραγμα αργεί να έρθει λέει η γιαγιά μου

    #215285
    V_dingdongV_dingdong
    Participant

    Ποιο ανούσιο φλερτ καλέ στα social; Μόνο netflix και φαγητό καμία άλλη απόλαυση γι αυτό το χρόνο #sad

    #215289
    Leo FerragniLeoFerragnez
    Participant

    Συμπάσχω Μαριαλένα μου! Τα ίδια ακριβώς κι εγώ, ας ελπίσουμε πως το 2021 θα μας φέρει όλα τα γκομενάκια που μας χρωστάει το 20!

    #215316
    MarialenaCMarialenaC
    Participant

    Καρολίνα να το βράσω το καλό πράγμα που αργεί κιόλας! Κι αν αργεί κι είναι μια βλακεία; Δεν είναι κρίμα να περιμένεις άδικα?

    #215335
    karolina_stylekarolina_style
    Participant

    Εγω πιστεύω ότι δεν θα είναι και αν είναι θα έρθουν αλλά.

    #215344
    MarialenaCMarialenaC
    Participant

    Αυτό το “περίμενε” ξέρει κανείς πόσα χρόνια διαρκεί;

    #215359
    karolina_stylekarolina_style
    Participant

    Χχαχαχα όχι αλλά φίλη Mαριαλένα είσαι παρά πολυ αρνητική και απαισιόδοξη. Πως θα έρθουν τα καλά αν είσαι σε αυτό το μουντ;

    #215443
    RiRiGirlRiRiGirl
    Participant

    Το 2020 κατέστρεψε όλους τους τομείς της ζωής μας, δεν άφησε και τίποτα όρθιο -.-

    #215458
    karolina_stylekarolina_style
    Participant

    Εγω θα πω οτι μας πηγε πίσω ,αλλά μάθαμε καλυτερα τον εαυτό μας

    #215528
    MarialenaCMarialenaC
    Participant

    Δεν είναι θέμα απαισιοδοξίας, είναι θέμα ρεαλισμού! Και να σου πω και κάτι γιατί να είμαι αισιόδοξη; Για να απογοητευτώ μετά ΑΚΟΜΑ χειρότερα; Ρε φύγε από δω ρε μ@@@ ρε μπροοο

    #215545
    karolina_stylekarolina_style
    Participant

    Σου προτείνω να ηρεμήσεις λίγο και να μιλάς καλύτερα. Εγώ για να βοηθήσω το είπα.Τωρα κάνε ότι θες μπρο

    #215855
    biebergirlbiebergirl
    Participant

    Αυτο που μου λείπει που δεν έκανα το 2020, έιναι τα ποτά του 2019 ! Κανένας άλλος;

    #215858
    biebergirlbiebergirl
    Participant

    Με χώρισε πριν να μπει το 2020 , ήταν ένα σημάδι κι αυτό !

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.